BİYOLOJİK VİRÜS KORONA VE DÜNYADAKİ İLGİNÇ OLAYLAR ZİNCİRİ…. BU NASIL BİR SAVAŞ…dünya çok yönlü bir savaş sayfası yazmak üzere…

.

50 yıl önce ten ten çizgi romanı.. çok ilginç KORONA VİRÜS planı

.

DEAN KOONZ adlı yazarın 1981 yılında “Karanlığın Gözleri”“The Eyes of Darkness” adlı kitaptaki  senaryosunda 2020 yılında Wuhan’da bir virüsün dünyaya yayılacağı yazmaktadır.. bu virüs RDNA laboratuarında yapıldığı yazılmaktadır, RDNA çalışmaları DNA çekirdekli çalışmalardır.

Prof. Dr. Sevil Atasoy, yazarımız Arslan Bulut’un gündeme getirdiği 29 Ocak 2006 tarihli Hürriyet gazetesinde yayınlanan yazısında şöyle demişti:
“Önümüzdeki 20 yıl içerisinde, özellikle biyoteknoloji ve nanoteknolojideki ilerlemelerle, geleceğin açık-kapalı birçok savaşında genomik araştırmalara dayalı yeni kuşak biyolojik silahlar kullanılacağını (belki de artık kullanılmakta olduğunu) öngörmek, kesinlikle ‘komplo teorisi’ olarak değerlendirilmemeli.
Nasıl mı?
‘Aptamer’ adı verilen, kısa nükleik asit zincirleri kullanılarak, nefes almamız ya da hareket etmemiz için yaşamsal önemi olan, bazı hücre reseptörleri etkisiz hale getirilebilir.

Hücrelerin belirli işlevlerini etkileyecek, DNA’yı değiştirip, parçalayacak, hastalıklara karşı direnci ortadan kaldıracak nano partikül boyutlarında ‘moleküler zehirler’ kullanılabilir.Hastalık yapıcı etkenler, daha ölümcül, daha bulaşıcı ve bilinen tedavilere dirençli hale getirilebilir.

Kaynak Yeniçağ: Prof. Dr. Sevil Atasoy’un 14 yıl önceki uyarıları gündeme geldi

Madonnaʼnın 2019 yılında çıkardığı “Madam X” albümünün arka kapağı.. Üstünde “Corona” yazılı bir daktilo, daktiloyu yazan iki karanlık el ve doktor, bilimadamı, papaz, öğrenci gibi farklı meslek gruplarının yazdığı bir ölüm listesi atfedilmiş.

.

https://www.youtube.com/watch?v=T6ZWofw0Sc4

İngiltere’de yerin altında tarım çalışmaları… yerin üzerinde yer mi kalmadı?  yoksa gelecekte nasıl bir yaşam olacağını test mi ediyorlar..

.

Saudi Arabia Virgin Galactic ve benzer şehirler ne için hazırlandı… ve neden VİRGİN….

Çin’ de, Mısır’ da, Arabistan’ da kurulan devasa yeni nesil, ultra teknolojik, güneş enerjili, akilli binalarla dolu boş şehirlerin kurulma amacı bu günler miydi?
Prens Selman’ın başını çektiği Neom şehri mesela, New York City den 33 kat daha buyuk bir şehir.
500 Milyon dolara mal olacağını söylüyorlar.
Bu Covid surecinde bunlar daha hızlanacaktır, belki de bitmiştir.
Mısır’ da çöl kumlarının üzerine yine Neom şehri gibi koskoca bir yeni nesil şehir inşa ediliyor.
Çin yıllar önce devasa gökdelenleri olan bomboş şehirler inşaa etti.
Bu şehirler bağışıklık kazananları mi, yoksa ilacın aşısını vurdukları seçilmiş kişileri mi barındıracak.
Elit zenginler ve zekası, bilgisiyle ihtiyaç duyulanlar belki de buralara alınacak. İnsan gücüyle yapılacak isler zaten bu şehirlerde robotlarla, gelişmiş 3d yazıcılarla yapılacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=CE2_54Za9Kg

Belki de Endüstri 4.0 dan 5.0′ a geçiş için insanlığa sancılı bir süreç yaşatmak gerekiyordu kendilerince.
Bütün devlet başkanlarının halka sesleniş konuşmalarında “yeni bir çağ başlıyor” demesini siz nasıl yorumluyorsunuz?
Kondrat Tanashev sosyal paylaşımı..

Bill Gates Koronavirüse karşı deri altı implantı kullanacak (19 Mart 2020)
Bill Gates, MIT’deki araştırmacılar ile beraber insanların hormon seviyelerini uzaktan değiştirebilen bir mikroçip geliştirdi, bu çalışmalar dünya nüfusunun kontrol edilme çalışmalarıdır.

.

Virüsün Patentli üretildiğini belgeleyen video

Virüsün üretildiğini dile getiren video

Çin koronavirüs’ü Amerikan biyolojik saldırısı olarak değerlendirirken gelişen akıl almaz olaylar…

1 Türkiye Çin’den virüs test malzemesi alıyor.. halbuki virüs Çin’den dünyaya yayıldı ve Çinin tamamı bu virüs ile kaplanmış durumda…

2 Çin bunun ilacını bulduğunu basında yansıttı… ve aldığı önlemlerin Çin’deki koronavirüs’ü durdurduğunu açıkladı…

3 İtalya ve İspanya en çok ölüm olan iki Avrupa ülkesi.. koronavirüs en çok Avrupa’da yayılmaya başladı ve zaten çoğunluğu yaşlı olan Avrupayı etkisi altına aldı..

4 İngiltere hiçbir tedbir uygulamadığını açıkladı, bu açıklama İngiltere’deki yaşlı ve hasta insanların ölümü demektir, bu durumda bir insanlık suçu da işlemiş oldu..

5 Fransa Korona’dan hiç etkilenmişe benzemiyor, basında hiç yeri yok.
.

6 Almanya’da Covid-19 aşısı üretildi ve Almanlar vatandaşlarını korumak için çalışmalar başlattı..
Almanya’da üretilen Covid-19 aşısından dolayı Amerika ile başı derde girdi ve aralarında yapılan pazarlık basına ciddi şekilde yansıdı, öyle ki Amerika-Almanya savaşı ihtimalini de oluşturdu..
Avrupa’daki Amerikan-Almanya virüs aşısı savaşı bu savaşın biyolojik savaş olduğunu açığa çıkarmış durumda..
Amerika Almanya’nın aşı bulup Alman halkını korumaya almasını suç olarak mı görüyor?
Öyle bir durum Amerikanın ben dünya nüfusunun önemli bir kısmını yok ederken sen niye önlem alıyorsun…mu demek istiyor..

7 İngiltere Avrupa birliğinden ayrılarak Avrupa’daki birliğin dışına çıkmış idi… bunun sebebi bilinmiyordu.. fakat Almanya-İngiltere arasında bir ayrılık olduğu ortadaydı.. bu sebebin Almanya’nın Avrupa’daki mali başarısından dolayı olduğu da açıktır.

8 Dünyada Amerikanın mali ve bilimsel rakibi Çin olarak görünürken Avrupa’da Amerika-Almanya arasında bir dünya savaşı başlatılabilir mi?

9 Dünyada sürekli GLOBAL YÖNETİM çalışmaları var, dünyayı tek güç olarak yönetmek isteyen önemli bir güç var ve bu güç dünyaya hakim olmuş görünüyor, bu virüs Global yönetimin aldığı bir karar olabilir mi?

.

Dünya ekonomisi ve siyasetine yön verdiği iddialarıyla pek çok komplo teorisinin merkezinde olan Rockefeller ailesine ait Rockefeller Vakfı’nın 2010 yılında yayınladığı bir raporda adeta günümüzdeki salgının birebir anlatılıyor oluşu dikkat çekiyor. ‘Gelecek bilimci’ Peter Schwartz’ın, Rockefeller Vakfı’na bağlı olarak kurduğu Global Business Network (GBN) tarafından yayınlanmış ‘Teknoloji ve Uluslararası Kalkınmanın Geleceği için Senaryolar’ başlıklı raporda çarpıcı ifadeler var. ‘Senaryo Anlatıları’ bölümünde ‘ölümcül küresel bir virüs salgınının ortaya çıkacağını’ öngörüyor.
.
.
İŞTE BU HAREKETLERİN AVRUPA BASININDAKİ ŞEKLİ….


.
İnternet sosyal sayfalarındaki paylaşım:
“”Almanya koronavirüs’ü ile savaşmak zorunda iken neden 40.000 Amerikan askeri Almanya’ ya geliyor?
Amerikan askerleri Koronavirüs’ e karşı dokunulmazlık kazandı mı?
Yoksa ABD zaten koronavirüsüne karşı askerleri aşı yaptı mı?
Yoksa ABD’ de kornavirüsüne karşı aşı mı var?
Bence bu konuda açıklamaya gerek var!
40.000 ABD askerinin Almanya’ ya hangi gerçek hedefi ve amaç olduğunu gerçekten bilmek istiyoruz?””

.
On binlerce Amerikan askeri Almanya’ya geldi
Amerikan yönetimi, koronavirüs salgını süresince Avrupa’nın değişik ülkelerinde görev yapan 6 bin askerini geri çekeceğini açıkladığı bir sırada en az 23 bin ABD askeri Almanya’ya geldi….
Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs kabusu, batılı ülkelerde bir kaos çıkarabilir mi?
Aşı mücadelesi askeri müdahaleye neden olur mu?
Bu sorular Almanya’da kamuoyunda tartışmalara neden oluyor.
ABD yönetimi Almanya’dan 6 bin askerini geri çekeceğini açıklamasının üzerinden bir hafta geçmeden, aynı ülkeye 23 bin asker gönderdiği ortaya çıktı.
Koronavirüs tartışmaları devam ederken on binlerce amerikan askeri ve zırhlısı Berlin ve Hamburg’da görüldü.
İşgal mi.. “bir savaş mı var?”.
Avrupa 2020 tatbikatının korona nedeniyle iptal edildiğinin açıklanmasına rağmen bu askeri hereketliliğe kimse anlam veremiyor. Almanya’da Berlin ve Hamburg’ta çekilen video görüntülerinde binlerce zırhlı aracın taşınması izleyenleri dehşete düşürüyor.
Tüm dünya ile birlikte koronavirüsle boğuşan AB ülkelerinde, Amerikan askeri sayısı tatbikat gerekçesiyle en üst düzeye çıkarılıyor.
Son iki gün içinde Almanya’nın Hamburg kentine 23 bin silahlı Amerikan askeri getirildi.
Sivil hava limanlarından silahlarıyla birlikte otobüslere bindirilen ABD askerlerinin koronavirüs ile ilgili bir tatbikata katılacağının duyulması Almanları büyük endişeye sevk etti.

AMERİKAN ORDUSU YÖNETİME EL KOYABİLİR
Almanya’da üretilen Covid-19 aşısı pazarlığının iki ülke arasında pazarlıklarının devam ettiği bir sırada binlerce silahlı ABD askerinin ülkeye gelmesi sosyal medyada paniğe neden oluyor.
ABD’nin en yoğun askeri personelinin bulunduğu Kaiserslautern’de önlemler artırılırken, AB içinde düzenlenecek olan tatbikatlar süresince askerlerin Covid-19 taramasından geçirileceği açıklandı.
https://www.iyigunler.net/dis-haberler/on-binlerce-amerikan-askeri-almanya-ya-geldi-h337800.html
.


.
Bu haberler sanırım birçok bilinmezin gün yüzüne çıkmasını sağlayacak..
ve
en önemlisi..
KORONAVİRÜS BİR DÜNYA SAVAŞININ İLK HAMLESİ … Mİ?

Eğer böyle ise dünya çok yönlü bir savaş sayfası yazmak üzere
.

Teksas Vali Yardımcısı: Yaşlılar ölmeye hazır, bütün ülkeyi feda etmeyelim

.

ZAMAN DURMUŞTUR…. BÜTÜN KANUN VE KURALLAR KALDIRILMIŞTIR ONUN YERİNİ TOPLAM SAVAŞ HALİ ALMIŞTIR, BU SAVAŞTA SİLAH YOK, ,  YENİDEN UYANDIĞIMIZDA NASIL BİR DÜNYA OLACAK BUNU ANLAMAK KAİN İŞİDİR…

Basında bir haber:

Cumhuriyet yazarı Ahmet Tan, bugünkü köşe yazısında “Erdoğan, ‘Küresel salgın geliyor – Dikkat!’ diye, tam 11,5 ay önce özel bir genelge yayımladı” diye yazdı.

“CUMHURBAŞKANLIĞI GENELGE 2019/5 Tarih 12 Nisan 2019
“‘(…)Virüslerin genetik yapısında meydana gelen değişikliklere bağlı, yeni tipte bir influenza virüsü ortaya çıkabilmekte ve insandan insana kolayca geçiş yapabilmektedir.
Bu pandemi (küresel salgın) döneminde herhangi bir aksaklığa yol açmamak için gerekli tedbirler alınacak ve ‘Pandemik İnfluenza Ulusla Hazırlık Planı’ (..) ile Sağlık Bakanlığı teşkilatlarında her türlü destek bütün kamu kurumlarınca ivedilikle sağlanacaktır.
Bilgilerini ve gereğini rica ederim.

Recep Tayyip Erdoğan”
https://www.gercekgundem.com/saglik/167215/erdogan-aylar-once-genelge-yayimlamis-kuresel-salgin-geliyor-dikkat?

.

https://www.youtube.com/watch?v=EaVYeWbE4Gs

Bulanık savaş, “Suriye Ezoterik Savaşı” savaş sistemlerinde “Yeni bir çağ”..mı !!!!

Bulanık savaş, “Suriye Ezoterik Savaşı” savaş sistemlerinde “Yeni bir çağ”..mı !!!!

.

AMERİKA NE ZAMAN KENDİSİNİ YARGILAYACAK….

AMERİKA NE ZAMAN KENDİSİNİ YARGILAYACAK….

.

TAŞINABİLİR BİLGİ İLETİŞİMİ VE “DECCAL”A ULAŞMANIN AN MESELESİ

TAŞINABİLİR BİLGİ İLETİŞİMİ VE “DECCAL”A ULAŞMANIN AN MESELESİ

.
.
.

Hakkında Türk Bilimi