İSTANBULUN SON İŞGALİ

Amerikan savaş gemisi İstanbul boğazına demirledi.


TÜRKİYE- NATO gerilimi oluşan bu dönemde Amerikan savaş gemisinin kuvvet gösterisini halk ve devlet yönetimi seyrediyor, bu gemiden frekanslar yayıldığı basında yayınlandı.   https://www.facebook.com/otvturkiye/videos/520207860101740/    ABD’nin Depremde ki HAARP İzleri Bunca Şey Tesadüf mü Şok Bilgiler

Neden ABD, İNGİLTERE, İSVEÇ, İSVİÇRE, BELÇİKA, HOLLANDA, ALMANYA, FRANSA, İTALYA Konsoloslukları sebepsiz kapatılıp kilitlendi.

https://www.youtube.com/watch?v=1_BhErVkB44

Türkiye’nin Avrupa Nato genişlemesi görüşmelerinde Türkiye’ye düşmanca tutum sergileyen yeni katılımcı üyelere Türkiye’nin vize vermemesi karşılığında yapılan bu hukuksuz hareket öncesine İstanbul’daki yabancı okullar ve konsolosluklardan da kapanma desteği gelmesi Türkiye’ye açık tehdittir.
Bu hareket Osmanlının son yıkım döneminde İngilizlerin İstanbul’u işgaline benzemektedir.

Türkiyenin Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri öncesi yapılan bu hareketler ülke için endişe vericidir, seçimlerin kavga ortamına sürüklenmek istenildiği açıktır, hareketin nasıl sonuçlanacağı henüz belli değildir.
Gerek coğrafya gererek toplum olarak dünyanın merkezi olan Türkiye dost görünen düşmanları tarafından sürekli tehdit almaktadır.

TÜRK MİLLETİNİN BİR DOSTU BİN DÜŞMANI OLDUĞU HER ZAMAN BİLİNİR
BU ZAMANLARIN ZARARSIZ ATLATILMASI İÇİN, TÜRK MİLLETİNİN DIŞ ETKENLERE KARŞI  “ÇÖZÜMÜ KENDİNDE ARAYIP”  TEK VUCUT OLMASI İLE MÜMKÜNDÜR.

https://www.youtube.com/watch?v=6wYWDcO1nbQ

Türklerin atasının böyle durumlar için söylediği sözü unutmamak gerekir GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER…
.
.

Osmanlı’da İCAZET “bu işi hakkı ile yapabilir” nişanı ve günümüzde Türkiye-İngiltere Catham Hause (Ketum Ev) ilişkileri

.

İSRAİL’DEN TÜRKİYE’YE DEPREM TEHDİDİ

İsrailli yetkililerin Türkiye’yi deprem ile tehdit etmesi Türkiye’deki yıkıcı depremlerin insan kaynaklı olduğunu kanıtlar durumunda.

İsrail
bir sonraki depremi bekliyoruz ne demek?
İsrail-Filistin savaşı 28. gününde devam ederken, İsrail’e ait haberler kanallarında Türkiye aleyhine skandal ifadeler kullanıldığı iddia edildi. İddialara göre Kahramanmaraş merkezli asrın felaketini gündeme getiren haber kanalları “Bir sonraki depremi bekliyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.

https://www.gazetevatan.com/gundem/israil-bir-sonraki-depremi-bekliyoruz-ne-demek-2117218

https://www.yeniakit.com.tr/foto-galeri/israilden-skandal-turkiye-paylasimi-bir-sonraki-depremi-bekliyoruz-65697

Hakkında Türk Bilimi