ev / genel / Yeni dünya düzeninde ezoterik çağ “kara para devri” ve “dünyayı yönetecek olan görünmeyen paralar”.

Yeni dünya düzeninde ezoterik çağ “kara para devri” ve “dünyayı yönetecek olan görünmeyen paralar”.

.
Ülkelerin yönetim sistemlerinde güçlerinin saklanması önemlidir, çünkü düşman ülkeler güçlerin kuvvetine göre tedbir alırlar.
.
Eskiden bir söz var, ezoterik; gerçeklerin değişik mantıklarla saklanması
Şimdi ise kara bir dünya düzeni var, bu düzen dünya iletişim ağı ile oluşturuldu, dünya iletişim ağı önceleri şifreleme ile saklandı, fakat zamanla dünyanın ekonomisini yöneten bir gelişim gösterdi, bu yeni ekonomik sistem “sanal para”dır.
.
Türk dilinde “Kara düzen” diye bir tanım kullanılmaktadır, bu tanım “gelişmemiş-hesapsız” olarak bilinir, fakat “yeni kara düzen bilinmeyen düzen” demektir, yani “hiçbir yerde kayıtlı olmayan ya da hesaplanamayan düzen”.
.
İlginç olan “internet-dünya iletişim ağı sayesinde istendiğinde bütün hareketler izlenmekte ve kayda geçmektedir”, peki.. “sanal para sistemi bu tanımın neresindedir ?.”…
.
El ile tutlamayan bir varlık olan “sanal para”… nedir?.., neden ortaya çıkmıştır ve “kimler bunu işletiyor”?….bilinmeyen bu güçlerin kontrolu kimlerin elinde.
.

Madeni paraların yazı ve tura yüzleri, kağıt banknotların arka ve ön yüzleri vardır, sanal paraların sadece sanal tamgaları bulunmaktadır, resimde sanal paraların bazılarının tamgaları görülmektedir.

.

Bilinmeyen bu güçlerin kontrolu kimlerin elinde?… kimler dünyanın ekonomisini kara bir düzen içersinde yönetmeye sahiptir?..
Bu sorular hiç sorulmuyor,..

fakat..

“dünyanın yönetim çarkları yeni bir ezoterik çağa girmektedir”…
.
.

Avrupa’da adaletin tarihi belgesi; “Özgür hiç kimse”…diye başlar..Magna Carta “özgürlere özgürlük veren antlaşma” -1215.

Avrupa’da adaletin tarihi belgesi; “Özgür hiç kimse”…diye başlar..Magna Carta “özgürlere özgürlük veren antlaşma” -1215.

.

Bu yeni para sistemi borsa hareketi gibi değerleri sürekli hareket halindedir, bu depresif bir sistemdir.

.

Alttaki internet siteleri sanal paraların seyri hakkında bilgi vermektedir.

Anasayfa

https://coinmarketcap.com/coins/

.

 

Hakkında Türk Bilimi