ev / genel / DÜNYA SAVAŞINA DOĞRU UYGULAMA VE LAKLAK MİLLİYETÇİLİĞİ

DÜNYA SAVAŞINA DOĞRU UYGULAMA VE LAKLAK MİLLİYETÇİLİĞİ

Milliyetçilik millet varlığına sahip çıkmadır, millet toplumu meydana getiren bireylerdir.
Milliyetçilik dünyayı tek devlete çevirmek isteyen güçlerin istemedikleri uygulamadır, çünkü milleti ve millet varlığını korur.
Her uygulama gibi millyetçilik uygulaması da emek ve kuvvet ister, gücü tükenmiş toplumlarda milliyetçilik uygulamasız söylem olarak vardır.
Ekonomik güçlü dünya yöneticileri dünyayı ekonomik kırize sokarak güçsüz toplumlar oluşturmaktadır.. bu sayede dünyayı ele geçirme planlarını uygulamaktadırlar.
Günümüzde gönüllerinde milliyetçilik olan fakat güçleri olmayan insanlar milliyetçiliklerini sadece söylemde uyugulamaktadırlar, biz bunun adına LAKLAK MİLLİYETÇİLİĞİ diyoruz.

Çokluk birliktelik olursa güçlü olur, bunun en önemli örneği doğadaki karımca kolonileridir, birliktelikleri ile kendilerinden çok çok daha büyük güçlerle baş edebilmektedirler.
Birlikteliğin önemli bağı iletişimdir, dünyadaki iletişimlerin sahibi ekonomik güçleri olan insanlardır.. bu sebepten işlerine gelmeyen bilgileri insanlardan saklamaktadırlar..
İletişim çağının en etkili olan iletişim şekli sosyal medya iletişimleridir..
günümüzde sosyal medyalara çok önemli önleyici tedbirler getirilerek insanların milliyetçi düşünce ve hareket akımlarını önlemektedirler…

En önemlisi devletleri idare eden yönetimlerdir..
Dünyadaki yönetimler güçlü ekonomi insanlarının elindedir, bu sebepten ülkelerde milli yöneticiler yönetime getirilmemektedir..

Dünyada faşist yönetimler vardır, bu yönetimler diledikleri gibi soykırım yapmaktadır, bu yönetimler güçlerini ekonomik gücü olan insanlardan almaktadır, ekonomik kuvvetler dünyadaki adaleti ve hak dağılımını yönetmektedir.

Bu tarihten sonra bir devletin ayakta kalması iletişim sistemlerinin dünya ile ilişkisini kesmesi ile olur
Bir ülkenin tarımı o ülke insanlarını besliyebiliyor ise dünyanın diğer insanlarına ihtiyacı olmaz. fakat…
Zenginlerin teknoloji çalışmaları üstünlüğü bu dengeyi bozmaktadır.. ve bu zenginler kulübü teknolojilerini kullanarak mazlum ve masum günahsız insanları ortadan kaldırmaktadır..

Eğer dünyada çok hızlı gelişen karımca usulü bir karşı koyma oluşmaz ise… dünyanın sonunu bu zengin insanlar getirecektir…
Dünya insanları patlamaya hazır bomba gibi sıkışmış durumdadır…
Bir tetik… bu bombayı patlatır..
Ve
Dünyanın yönetim şekli yer değiştirir…
Bu kaçınılmaz sonuçtur….

EY DÜNYA İNSANLARI… İNSANLIĞI GERİ ALIN.
.
.
.
.
.
.
.

Hakkında Türk Bilimi