ev / genel / BOP- BÜYÜK İSRAİL İMPARATORLUĞU

BOP- BÜYÜK İSRAİL İMPARATORLUĞU

Bu haritaları Avrupalı müttefiklerimiz bizim için hazırlamışlar, bizim geleceğin planlarını görmemiz için..

2000 yıllarında Asya Türkleri yönetimi için hazırlanmış plan haritalar, bu haritalar Batı siyasetçiler ve Amerika tarafından hazırlanmıştır, haritalarda Türkiye’nin Sevr haritası gibi kırpıldığı görülmektedir, haritalar kırpılmış ve Trakya bölgesi Türkiye sınırlarının dışında bırakılmıştır.

KENAN, LEVANT, FİLİSTİN, DOĞU AKDENİZ ‘İN DÜNYA HARİTASINDAKİ YERİ VE KOMŞULARI

Haritada Doğu Akdeniz’in bağlı bulunduğu ülkeler görülmektedir, bu ülkeler Doğu Akdeniz’deki siyasi ilişkiler ağıdır.

 

 

 

Bu haritalar BOP-BÜYÜK ORTADOĞU – GENİŞLETİLMİŞ ORTADOĞU PROJESİ haritalarıdır, haritalara bakıldığında LEVANT- Doğu Akdeniz merkezli yayılma ve kontrol görülmektedir, ayrıca haritaların değişim içerisinde olduğu da görülmektedir..

Haritalara bakıldığında genişlemenin bir devlet sınırı olmayıp büyük bir imparatorluk alanı olduğu görülmektedir ve hareket edilecek sıralamayı da göstermektedir, ayrıca alttaki haritada Türkiye’nin Trakya bölgesi sınırlar içerisine dahil edilmemiş ve kırpılmıştır, bu özelliğe baktığımızda Türkiye’nin Trakya bölgesi için özel planların olduğu görülmektedir..

BOP sadece bir plan-proje değil uygulamadır.. Ortadoğu sürekli savaş halindedir, Ortadoğu halkları katledilmektedir. bu savaşlarda insanlara iki uygulama yapılmaktadır… 1. hak uygulaması ölüm ve yok edilme, 2. hak uygulaması köle yapılma.

BOP VE İSRAİL’İN KATLETTİĞİ FİLİSTİNLİLER DÜNYAYA VAR OLMAYI ÖĞRETTİ
İsrail’in dünyanın gözü önünde Filistin insanlarına yaptığı cüretkar katliamlar insanlara silahsız ve günahsız yaşamın nasıl oluşacağı hakkında çok önemli örnek oluşturmuştur..
insanların kurbanlık koyun gibi öldürüldüğü ve bundan zevk alındığı, hiç hakkı olmadan haklı davranışın sergilendiği, silahsız çoluk çocuk insan katletmenin suç sayılmadığı bir dünya sanırım bundan sonraki zamanlarda özellikle İsrail’e komşu olan ülkelerde genişleyerek görülecektir..

.

.

GLOBAL YÖNETİCİLERİN İLGİNÇ İPEKYOLU TÜRK KÜLTÜR BİRLİĞİ PLANLARI VE HARİTALARI 1969

SULTANAHMET NİRENGİ “MİLLİON TAŞI” ve “DÜNYA HARİTALARINDA BÖLGE İFADELERİ”

.

ALTIN ÇAĞ’DAN KÖLELİĞE ORTADOĞU… VE GÜNÜMÜZ İSLAMİYETİ…

GÖK TANRIDAN TEK TANRIYA, TEK TANRIDAN TEK DEVLETE…

.

Amerika-İngiltere-Rusya Müttefik gurubun hazırladığı boğazları koruma haritalarının önemi

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında Türk Bilimi